Náročný španielsky týždeň Michala Búlika

20.10.2019
Predposledné preteky majstrovstiev FIM CEV Repsol prebehli 13.10. v španielskom Albacete. V IGAX teame jazdiaci Michal Búlik v seriáli ETC nepostúpil do hlavnej jazdy, no v doplnkových pretekoch série 2 dokázal zvíťaziť. Po presune na okruh Guadix v Granade sa v stredu 16.10. zúčastnil výberu jazdcov Red Bull Rookies Cup selection 2020.
Viac >>>

Búlik, Repák a Vostatek do třetího dne

17.10.2019
Pozitivní zpráva z okruhu Guadix ve Španělsku – trojice Michal Búlik, Maxim Repák a Ondřej Vostatek, postoupila do závěrečného dne výběru jezdců pro Red Bull MotoGP Rookies Cup 2020.
Viac >>>

Búlik a Repák sa do Red Bull MotoGP Rookies Cupu neprebojovali

17.10.2019
Počas tretieho dňa sa v španielskom Guadixe po dráhe preháňalo 46 jazdcov, ktorí včera postúpili do rozhodujúceho dňa výberu pre budúci ročník seriálu Red Bull MotoGP Rookies Cup. K našej radosti medzi nimi nechýbali ani slovenskí pretekári Michal Búlik a Maxim Repák.
Viac >>>

Michal Búlik štartoval na pretekoch European Talent Cup v Jereze

04.10.2019
Na Španielskom okruhu Circuito de Jerez-Ángel Nieto sa 29. 9. konali ďalšie preteky šampionátu FIM CEV REPSOL. V triede ETC sa 13-ročný Michal Búlik, jazdiaci vo farbách IGAX teamu napriek technickým problémom kvalifikoval do hlavných pretekov. Pád v závere prvej jazdy mu však rovnako ako v Aragóne znemožnil zúčastniť sa druhej jazdy a prišiel tak o ďalšiu šancu získať prvé body v tomto prestížnom seriáli.
Viac >>>

Michal Búlik štartoval na pretekoch šampionátu Alpe Adria v Rijeke

30.08.2019
Ďalšie preteky medzinárodného šampionátu Alpe Adria sa konali minulý víkend v chorvátskej Rijeke. V triede SSP300 po zranení štartoval 13-ročný Michal Búlik jazdiaci za  Maco Racing Team. Mladý pretekár uzavrel dvoma šiestymi miestami v tomto roku svoje účinkovanie v tristovkách. Zvyšné preteky Alpe Adrie, aj Cena Slovenska sa termínovo kryjú s pretekmi European Talent Cup.
Viac >>>
<< | < 1 2 3 4 5 > | >>