V Jereze útočil Búlik na pódium

27.10.2018
Posledné preteky medzinárodných majstrovstiev Španielska cestných motocyklov sa konali uplynulý víkend na okruhu Angela Nieta v Jereze.  Čerstvo 13-ročný slovenský reprezentant Michal Búlik jazdiaci za Fau55 racing team patril k najrýchlejším a siedmym miestom v cieli s minimálnym odstupom na víťaza zaknihoval najlepší výsledok sezóny.
Viac >>>

Michal Búlik vo Valencii desiaty

21.10.2018
Piatym podujatím pokračoval minulý týždeň španielsky šampionát CEV RFME na okruhu Ricarda Torma vo Valencii. Slovenský pretekár Michal Búlik obsadil v triede Moto4 desiate miesto.
Viac >>>

V Oscherslebene Búlik dvakrát na pódiu

12.10.2018
Uplynulý víkend sa konalo záverečné podujatie šampionátu Alpe Adria 2018, po prvýkrát v nemeckom Oscherslebene. Michal Búlik jazdiaci za slovenský Maco Racing Team získal v kategórii Supersport 300 dvakrát pódium a úspešne tak ukončil svoju premiérovú sezónu v tejto triede.
Viac >>>

Michal Búlik na Alpe Adrii v Rijeke dva krát na pódiu

01.08.2018
Stredoeurópsky šampionát Alpe Adria pokračoval neďaleko chorvátskeho letoviska Rijeka, na tradičnom okruhu Grobnik. Dvanásťročný slovenský pretekár Michal Búlik absolvoval s tímom Maco Racing úspešný víkend. Pri svojej premiére na tejto trati vybojoval v napínavých pretekoch triedy SSP 300 druhé a prvé miesto.
Viac >>>

Búlik v Aragóne jedenásty

19.07.2018
Štvrté preteky medzinárodných majstrovstiev Španielska RFME CEV, hostil uplynulý víkend ďalší okruh z kalendára MotoGP, rozpálený Motorland Aragón. 12-ročný Michal Búlik jazdiaci v tíme Fau55 Racing obsadil v triede Moto4 jedenáste miesto.
Viac >>>
<< | < 1 2 3 4 5 > | >>